Обрати сторінку

4-6 червня 2019 року у Калуському коледжі економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ проходила IV Студентська науково-практична конференція «НАУКА: ПЕРШІ КРОКИ», що вже стало традиційним щорічним заходом в навчальному закладі.

Метою проведення заходу стало обговорення і узагальнення науково-пошукової роботи, прагнення студентів долучатися до розгляду важливих питань у різних галузях науки та усвідомлення ними власної відповідальності за майбутнє своєї держави.

Засідання конференції відбувалося за секціями:

– гуманітарні та природничо-математичні науки;

– комп’ютерні науки;

– економічні науки;

– юридичні науки.

У роботі конференції взяли участь адміністрація, голови циклових комісій, викладачі та студенти коледжу.

На урочистому відкритті конференції перед учасниками виступили директор коледжу Ганна Ярославівна Тимків, яка зазначила що студентська конференція – це одна із форм самостійної роботи студентів, що є важливим елементом навчального процесу і сприяє підвищенню якості підготовки студентів та розширенню їх особистісних і професійних можливостей.

До вітального слова долучився заступник директора з навчальної роботи Петро Михайлович Відливаний, який зауважив що одним із найважливіших напрямків роботи зі студентами в закладі вищої освіти є формування основних умінь і навичок дослідницької діяльності, зацікавленість студентів у самостійній науковій роботі, небайдужість до обраної майбутньої професії, а це, в свою чергу, забезпечить їм конкурентоспроможність на ринку праці в недалекому майбутньому.

У ході конференції учасники яскраво й успішно презентували результати своїх наукових досліджень. Їхні доповіді були досить цікавими та змістовними.

По закінченні конференції адміністрація коледжу висловила щиру подяку головам циклових комісій та викладачам за організацію і проведення студентської конференції, побажавши подальших творчих та наукових успіхів, а всі учасники були нагороджені грамотами за активну участь у науковому заході.

Фотозвіт: