Обрати сторінку

Сьогодні в Україні відзначають велике християнське свято ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ та державні свята – день УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА, ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПОВСТАНСЬКОЇ АРМІЇ, день ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Протягом століть цей день пов’язаний із боротьбою за свободу та порятунком від ворогів. Цьогоріч цей День має особливе значення для всіх українців.

Особливо сьогодні хочеться привітати всіх захисників та захисниць, які ціною власного життя боронять нашу країну від лютого ворога та подякувати кожному за прожитий день. Молимося за нашу перемогу, за ваше щасливе повернення до рідних домівок.

Нехай Матір Божа захистить Своїм омофором кожного, хто зараз жертвує своїм життям заради майбутнього усіх українців! Нехай милосердний Господь благословить і зішле мир на нашу землю!

Також сьогодні для працівників та студентів ВСП «Калуський фаховий коледж ЕПІТ ІФНТУНГ» ще одна важлива дата – ДЕНЬ КОЛЕДЖУ!

Уже 8 років поспіль наш коледж гідно виконує свою місію – готує конкурентоспроможних фахівців для забезпечення потреб суспільства, ринку праці та держави, справжніх патріотів України, які люблять свою землю і бережуть її традиції.

В такий день, хочеться побажати всій нашій коледжівській родині мирного неба, міцного здоров’я, добра та щедрої долі. Нехай щирі побажання стануть запорукою процвітання нашого коледжу на довгі роки!

На жаль, ця жахлива війна вносить свої корективи, однак ми твердо віримо, що попереду на нас чекають нові важливі події, нові завдання й можливості, нові здобутки й перспективи. Пам’ятаймо, що в єдності й спільному прагненні до якісної освіти – наша сила!

Разом до Перемоги! Кожен на своєму фронті!

Слава Україні! Героям Слава!