Обрати сторінку

В житті кожної людини настає той момент, коли доводиться обирати свою майбутню професію. І дуже важливо – не помилитися у своєму виборі, адже від цього залежить наше майбутнє. Займатися тим, що тебе цікавить, приносить задоволення, – одна із умов відчуття життєвої повноцінності.
Ярмарок професій – це найкраща нагода отримати інформацію з перших уст. Саме з цією метою, 15 березня фахівцями Калуської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості на базі Вищого професійного училища № 7 м. Калуша було проведено ярмарок професій, на який завітали учні випускних класів загальноосвітніх шкіл міста та району.
На захід було запрошено представників вищих та професійно-технічних навчальних закладів міста та області, які мали змогу презентували свою діяльність, ознайомити учнів з професіями, спеціальностями, за якими навчаються студенти, зокрема це: Войнилівський професійний ліцей, Вище професійне училище № 7 м. Калуша, Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ, Калуський політехнічний коледж, Калуський коледж культури і мистецтв, Івано-Франківський коледж Львівського аграрного університету. Також було запрошено представників головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, які презентували заклади вищої освіти МВС України, по закінченню яких випускники матимуть змогу працювати у даній структурі.
Майбутні абітурієнти мали змогу переглянути майстер-класи професій та спеціальностей, поспілкуватися із представниками навчальних закладів, а також отримати інформаційні листівки та буклети.