Обрати сторінку

Вибір професії – один із найважливіших життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Це по суті вибір життєвого шляху, від якого залежить подальша доля людини. Тому основним завданням профорієнтаційної роботи є надання  підтримки учням  у  процесі вибору профілю навчання та сфери майбутньої професійної діяльності,формування у них свідомого ставлення до праці, професійне самовизначення  сфери діяльності  відповідно  до своїх  можливостей,  здібностей і  з  урахуванням вимог ринку праці.

Саме з цією метою, 13 листопада фахівцями Калуської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості на базі Вищого професійного училища № 7 м. Калуша було проведено цікавий профорієнтаційний захід – «Ярмарок кар`єри»,на який завітали учні випускних класів загальноосвітніх шкіл міста та району.

На захід було запрошено представників від навчальних закладів вищої та фахової передвищої освіти міста та області, які мали змогу презентували свою діяльність,ознайомити учнів з професіями, спеціальностями, за якими навчаються студенти, асаме: Івано-Франківський національний медичний університет, Університет Короля Данила, Івано-Франківський коледж Львівського аграрного університету, Коледжелектронних приладів ІФНТУНГ, Калуський коледж економіки, права таінформаційних технологій ІФНТУНГ, Калуський політехнічний коледж, Калуськийколедж культури і мистецтв, ВПУ № 21 м. Івано-Франківська, Вище професійнеучилище № 7 м. Калуша.

Майбутні абітурієнти мали змогу переглянути відео-презентації, майстер-класи професій та спеціальностей, поспілкуватися із представниками навчальних закладів, а також отримати рекламні листівки та запрошення на наступні Дні відкритих дверей.