Обрати сторінку

9 березня Україна відзначала 209-ту річницю від дня народження українського поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча Тараса Шевченка. Він є національним символом українського народу, який пробудив українську душу та утвердив духовну основу народу для боротьби проти поневолення.

Його творчість мала вирішальне значення у становленні й розвитку нової української літератури та стала джерелом натхнення для багатьох сучасних митців.

Для більшості українців знайомство з творчістю Тараса Шевченка починається зі школи. Та часто через заштамповані фрази про Кобзаря, там воно й закінчується.

У стінах нашого коледжу ми спробували іще з однієї, нової, сторони поглянути на образ самого Шевченка та його творче надбання. Було організовано виховний захід з елементами інтерактиву – “Шевченко від А до Я. Сучасна інтерпретація образу поета”, який проходив в приміщенні бібліотеки та включав у себе такі елементи:

– перегляд короткометражного мультиплікаційного ролику “Як Тарас Шевченко став зіркою”;

– презентацію “Шевченко від А до Я”;

– декламацію віршів Шевченка у виконанні студентів коледжу;

– демонстрацію креативної роботи студентів та викладачів коледжу, що полягала у створенні: дизайну футболки з “шевченківськими мотивами”; створенні креативного мему пов’язаного з постаттю Шевченка чи його творами; створенні зображення із зашифрованими завдяки “емодзі” назвами творів видатного поета.

All reactions: