Обрати сторінку

16 грудня в коледжі відбувся обмін досвідом між викладачами в Школі молодого викладача. Вже традиційно викладачі обмінювались ідеями, новинками галузі та практичними механізмами навчального процесу. Зокрема, цього засідання голова циклової комісії права Романів Оксана Павлівна розповіла про механізми адаптації студентів-першокурсників. Відтак викладачі обговорили проблеми булінгу, вирішення конфліктів поміж студентами та роль куратора в житті першокурсників.
Другу доповідь презентувала викладач математичних дисциплін Закальницька Мар’яна Іванівна, яка розповіла про такий засіб онлайн-освіти як тестування. В умовах освіти через монітор, нереально побудувати навчальний курс без перевірки знань. Тому тут в нагоді стає саме тестування. Мар’яна Іванівна ознайомила всіх з новими формами тестів та програмним забезпеченням. А також продемонструвала, як користуватись віртуальною «відкритою дошкою».
Таким чином, засідання Школи молодого викладача сприяють підвищенню фахового рівня, методичному зростанню, розвитку творчого потенціалу викладачів, підвищенню їхньої педагогічної майстерності, оволодінню новими знаннями, методиками та технологіями навчання.