Обрати сторінку


6 квітня працівник коледжу Роїк Юлія Василівна мала нагоду бути учасником першої туристичної виставки-ярмарку «Калуш: Весна-Літо-2019», що відбулася у КЗ «Музейно-виставковий центр Калуської міської ради».
У заході брали участь різні суб’єкти туристичної діяльності, виробники туристичного спорядження, туристичні фірми, а також представники місцевих органів влади, відповідальні за розвиток туризму. Зокрема, були присутніми такі суб’єкти: Калуська філія Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, ОКП «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені С. Дідича», приватна садиба «Джерело», агенція пригод «Два Романа», ТОВ «Червона Валіза», туристична агенція «Sun Travel», КП “Центр спадщини Вигодської вузькоколійки”, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, ГО «Експлорер», туристичний кластер «Бойківський колорит» та інші.
Дана виставка об’єднала представників туристичної галузі із різних районів Івано-Франківщини, стала майданчиком для налагодження співпраці влади, туроператорів, готельних та відпочинкових закладів, виробників спорядження, вищого навчального закладу.
Можна впевнено стверджувати, що туризм Івано-Франківщини має величезний потенціал у порівнянні з іншими областями, адже тут добре розвинені такі види туризму, як гірськолижний туризм, зелений туризм, лікувально-оздоровчий туризм, водний та екстремальний туризм.
Також відвідувачі виставки мали змогу дізнатися від представників ІФНТУНГ про переваги навчання в університеті, зокрема за спеціальністю «Туризм» та ознайомитися зі спеціальностями, за якими навчаються у Калуському коледжі економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ.
Студенти нашого коледжу активно працюють над розвитком туристичної концепції міста Калуша. Так приблизно рік назад нами організовано І урбаністичний форум, де студентами представлено “10 кроків які має зробити турист у м.Калуш”. Також ми долучились до інфографіки “10 речей, які має зробити турист на День міста Калуш”. Тому ми, як майбутня основа міста, зацікавлені у розвитку Калуша туристичного.