Обрати сторінку

Студенти ВСП «Калуський фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ» з викладачем циклової комісії з управління та адміністрування Лесею Савіцькою 4 квітня 2024 року взяли участь у лекції-тренінгу в страховому брокері «Starlife», проведений менеджером компанії «Starlife» Юлією Друк на тему «Страхування життя». Студенти були ознайомлені із накопичувальною програмою страхування життя, страхуванням здоров’я, а також від нещасних випадків (останні роки ми, як суспільство переживаємо складні часи … і наявність такого захисту має сенс).

Страхування життя стимулює накопичення хорошого капіталу, який в майбутньому суттєво підтримає не лише власника поліса, а й економіку країни, адже свої заощадження такий клієнт витрачає там, де продовжує жити.

На сьогодні страхування життя відіграє вирішальну роль у розвитку економіки розвинутих країн світу і нашої України.

Оскільки страхові поліси стають гарантом безпеки сімей та забезпечують їм фінансову підтримку у випадках важких обставин, сім’ї мають можливість спокійно планувати майбутнє, не допустити боргової кризи, зменшуючи свої фінансові ризики, а це важливий елемент економічної (фінансової) стабільності суспільства.

Розвинуті системи страхування сприяють загальному економічному розвитку країн. До прикладу, в Україні, левова частка капіталу компаній life – страхування інвестується в ОВДП, тобто в розвиток економіки (на сьогодні це військові облігації, придбання яких суттєво наближає нашу перемогу).

Страхування життя виступає не лише як індивідуальний захист, але й як сила, що формує стійке, проактивне та заможне суспільство.