Обрати сторінку

Недавно із незабутніми враженнями повернулася делегація Калуського коледжу ЕПІТ ІФНТУНГ із польського міста Мєлєц, де перебувала на запрошення дирекції Спілки економічних шкіл. Саме в цей час, як і в Україні, поляки святкують День вчителя. Програма візиту була надзвичайно насиченою та цікавою. Наші викладачі мали можливість ширше познайомитися із навчальним закладом, з його новою матеріально-технічною базою, яку заклад отримав через грантове забезпечення.
Другою частиною візиту стала участь у науково практичній конференції Спілки економічних шкіл. Виступали не тільки студенти даного навчального закладу, а й представники виробництв міста. Після конференції відбулась екскурсія на комплекс хімічного виробництва міста. Дуже цікаво було порівняти організацію хімічних комплексів Мєльца і Калуша.

Заключним етапом візиту стала організована екскурсія для викладацького колективу Спілки шкіл економічних та Калуської делегації до історичного серця Польщі – міста Краків.

Члени нашої делегації вдячні господарям за виявлену надзвичайну увагу та гостинність і з нетерпінням чекають на наступну зустріч. У рамках цієї зустрічі заплановано проведення Міжнародної студентської конференції та взаємообмін педагогічним досвідом.

Нагадаємо, що у жовтні 2017 р. між Калуським коледжем та Спілкою економічних шкіл була підписана Угода про співпрацю .