Обрати сторінку

Профорієнтаційна робота коледжу є невіддільною складовою його функціонування та розвитку, яка містить в собі пріоритетні завдання, зокрема — це організація та проведення агітаційно-роз’яснювальної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах нашого міста. До профорієнтаційної роботи активно залучаються педагогічні працівники коледжу.

З ЦІЄЮ МЕТОЮ, 25 ТРАВНЯ 2023 р. ВИКЛАДАЧІ КОЛЕДЖУ ХРИСТИНА ІВАСІВ ТА ОЛЕГ ОНИСЬКІВ ВІДВІДАЛИ ЛІЦЕЙ І-ІІІ СТУПЕНІВ №4 М. КАЛУША. ВОНИ МАЛИ ЗУСТРІЧ ІЗ ШКОЛЯРАМИ, ЗОКРЕМА ХРИСТИНА ІВАНІВНА РОЗПОВІДАЛА ПРО УМОВИ ВСТУПУ ДО КОЛЕДЖУ, НАЯВНІСТЬ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ ТА ТЕРМІНИ ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ. ВИКЛАДАЧКА НАГОЛОСИЛА, ЩО З ПРАВИЛАМИ ПРИЙОМУ ДО ВСП “КАЛУСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЕКОНОМІКИ, ПРАВА ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ІФНТУНГ” У 2023 РОЦІ МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЯ НА ВЕБСАЙТІ КОЛЕДЖУ.

ТАКОЖ ШКОЛЯРАМ БУЛО ПРОДЕМОНСТРОВАНО МЕДІА ПРЕЗЕНТАЦІЮ «КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕПОВНОЛІТНІХ», ВИКЛАДАЧ ОЛЕГ ГРИГОРОВИЧ У ФОРМІ ДІАЛОГУ СПІЛКУВАВСЯ ІЗ ДІТЬМИ ПРО ОСОБЛИВОСТІ ПРИЗНАЧЕННЯ ПОКАРАНЬ ЗА ЗЛОЧИНИ ВЧИНЕНІ НЕПОВНОЛІТНІМИ. ТАКОЖ ВИКЛАДАЧЕМ РОЗ’ЯСНЕНО ПОРЯДОК ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТА ПРИЗНАЧЕННЯ ЗАХОДІВ ВИХОВНОГО ХАРАКТЕРУ.

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ЗУСТРІЧІ ШКОЛЯРІ ОТРИМАЛИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО УМОВИ ВСТУПУ ДО КОЛЕДЖУ ТА ТЕОРЕТИЧНІ ЗНАННЯ З КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА І ПРОЦЕСУ.