Обрати сторінку

ОГОЛОШЕННЯ!

Відповідно до ст. 42 Закону України “Про фахову передвищу освіту” оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора  Калуського фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Кваліфікаційні вимоги:ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста), вільне володіння державною мовою та стаж роботи на посадах педагогічних та/або науково-педагогічних працівників – не менше 5-ти  років. 

Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи: заяву на ім’я ректора університету, особистий листок з обліку кадрів, автобіографію, копії дипломів про повну вищу освіту,  письмову згоду на збір та обробку персональних даних, витяг з єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення (про відсутність такого правопорушення), звіт про виконання контракту (для особи, яка займала попередньо посаду директора коледжу), стратегія розвитку коледжу (та його електронний варіант). Кандидат на посаду директора коледжу має бути громадянином України.

Зазначені документи для участі у конкурсі подавати з 07.07.2020 р. по 07.09.2020 р. до приймальної ректора ІФНТУНГ (м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15, к. 0319; телефони для довідок – 72-47-16 (приймальна ІФНТУНГ), 50-59-04, 54-70-81 (відділ кадрів ІФНТУНГ), 03472-6-18-10 (приймальна Калуського фахового коледжу економіки,права та інформаційних технологій).

                                                                                                                  Ректорат