Обрати сторінку

Ось і настала прекрасна осіння пора, а разом із нею розпочався новий навчальний рік у Відокремленому структурному підрозділі«Калуський фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу». Не може не тішити той факт, що навчання розпочалося у режимі офлайн, чому учасники освітнього процесу безмежно раді, особливо першокурсники. Бо сьогодні вони стали студентами і розпочали свій непростий, але такий цінний шлях до професійних успіхів та звершень.

Неможливо словами передати чарівну атмосферу святкового дійства до Дня знань та урочисту посвяту першокурсників 2021-2022 навчального року в студенти, що організував та реалізував Центр культури і дозвілля студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, куди наших студентів-першокурсників було також запрошено. Адже наш коледж є частинкою великої університетської спільноти!

Д

А уже 2 вересня перед початком навчальних занять відбулася святкова «лінійка» на подвір’ї нашого коледжу.

Свято розпочалося із вітальних слів директора коледжу Ганни Тимків: «Я надзвичайно рада вітати першокурсників у стінах нашого коледжу. Сподіваюсь, що ви станете активними учасниками освітнього, виховного процесів у коледжі та зможете продемонструвати свій власний творчий потенціал і не пожалієте, про зроблений свій вибір…»

Заступник директора з навчальної роботи Петро Відливаний побажав добра, натхнення, гарного настрою на весь навчальний рік, блискучих успіхів і легких завдань, цікавого дозвілля, цілеспрямованості та особистих досягнень.

Саме сьогодні можна було спостерігати за радісними та трішки схвильованими обличчями студентів, які з нетерпінням очікували свою першу у цьому навчальному році лекцію. Для когось цей навчальний рік буде першим у стінах коледжу, для когось – останнім…

Після святкової «лінійки» першокурсники познайомились із кураторами своїх академічних груп та відвідали свою першу виховну годину в коледжі.

На завершення свята усіх учасників ще раз щиро привітали із початком нового навчального року та побажали їм міцного здоров’я, успіхів і благополуччя.

Дорогі наші студенти! Нехай у вашому житті завжди яскраво сяє світло мудрості та знань!