Обрати сторінку

20 березня 2023 р. у страховому брокері «Starlife» представником компанії Юлією Друк та викладачем циклової комісії з управління та адміністрування Лесею Савіцькою проведено лекцію-тренінг по страхуванню зі студентами групи  ФБС-31 Відокремленого структурного підрозділу «Калуський фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ».

Студенти коледжу ознайомились  з основними напрямками діяльності страхового брокера «Starlife» – як провідного посередника у сфері страхування життя.  Обговорювались питання фінансового забезпечення, накопичення капіталу та страхового захисту. Зокрема, розглянуто страхові програми: страхування життя, страхування від нещасних випадків, страхування у разі критичних хвороб, накопичення на власну пенсію.

Україна вже багато років має проблему з наповненням Пенсійного фонду. Працююче населення через внески до Державного Пенсійного Фонду забезпечує виплати людям пенсійного віку. Сьогоднішня демографічна ситуація в Україні інша. Працездатного населення стає менше, кількість пенсіонерів збільшується. Питання пенсійної реформи стоїть гостро на сьогоднішній день, тому особлива увага на лекції була приділена саме пенсійному забезпеченню.

Хто завтра хоче жити добре – шукає можливості сьогодні. У цьому весь сенс страхування життя – не просто можливість, а необхідність.