Обрати сторінку

6 березня 2019 року у Калуському коледжі ЕПІТ ІФНТУНГ відбулось засідання Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.Івано-Франківської області. У цьому заході активну участь взяли заступник начальник управління професійно-технічної та вищої освіти Департаменту освіти і науки ОДА Гаврилюк І.О., голова засідання Ради директорів Нагорний Р.В., головний спеціаліст Департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Дяків О.В., директори коледжів області. Засідання проходило згідно плану і за відповідним порядком денним. Спершу директор нашого коледжу Тимків Г.Я. ознайомила всіх присутніх з роботою ККЕПІТ ІФНТУНГ. На засіданні було також розглянуто питання щодо вибору навчальних програм для молодших спеціалістів та відповідного законодавства. Велику увагу директори і гості на засіданні приділили обговоренню проектів законів „Про освіту” і „Про професійну освіту” та місце ВНЗ I-II рівнів акредитації в системі освіти.

Другим етапом в роботі засідання було ознайомлення з матеріально-технічною базою коледжу, студентським активом, відвідини занять. Для всіх присутніх викладач Коневич Н.М. провів відкрите практичне заняття з дисципліни “Схемотехніка”, де разом з студентами групи КІ-31 продемонтсрував схему розробки системи “розумний дім”. Викладач дисципліни “Історія України” Маковей Ю.Р. провела позаурочне гурткове заняття на тему “Палеографія”, де ознайомила гостей з стародавніми знаряддями письма та абетками. Гостям було запропоновано розписати символ міста – дзвоник – кирилецею чи глаголицею.

На завершення гості вирушили в Меморіальний музей “Калуська вязниця”, де директор музею Єфремов А.А. та Відливаний О.В. разом з нашими студентами під керівництвом викладача української мови та літератури Добровольської Г.Б. провели екскурсію. Всіх вразила інсценізація допиту бандерівця, головні ролі в якій виконали викладач дисциплін права Ониськів О.Г. та студент групи ПР-41 Таранов В. Мороз по шкірі йшов від виконання патріотичних пісень у казематах музею вокальною групою ККЕПІТ ІФНТУНГ під керівництвом Липовської В.

На завершення було проведено круглий стіл по обговоренню результатів роботи проведеного дня та накреслено плани на даний навчальний семестр.

Учасники засідання плідно працювали у дружній та творчій атмосфері.