Обрати сторінку

Надання якісної сучасної освіти неможливе без постійного професійного розвитку педагогічних працівників та їх відповідності сучасним потребам суспільства в процесі формування усебічно розвиненого та конкурентоспроможного фахівця.

Професійна компетентність виражає єдність його теоретичної та практичної готовності здійснювати педагогічну діяльність і характеризує його професіоналізм, який потрібно постійно розвивати й удосконалювати відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти.

Для кожного сучасного педагога необхідною потребою є формування його цифрової компетентності. Адже, учасники освітнього процесу повинні, вміти застосовувати новітні цифрові засоби, створювати відповідне середовище для своїх студентів, знати шляхи та способи безпечного поводження в мережі Інтернет, а також бути здатними захищати особисту інформацію в цифровому просторі.

Тому сьогодні цифрова грамотність стає пріоритетом для кожного викладача. З цією метою, Міністерством освіти і науки України за підтримки Google Україна задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу організовано навчання в межах програми «Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти», яке здійснюється протягом 2022-2023 навчального року.

Базовою тренінговою платформою навчального курсу є ТОВ «Академія цифрового розвитку», яка створена в співпраці креативних освітян для всіх охочих розвиватися та навчатися впродовж усього життя.

Педагогічні працівники нашого коледжу постійно працюють над розвитком своїх професійних компетентностей, зокрема й цифрової, й завжди намагаються бути в тренді сучасних освітніх технологій. Тому із великим захопленням проходили цей навчальний курс та удосконалювали свої знання. Отже, за результатами навчання на цій тренінговій платформі за програмою «Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти» наш коледж отримав спеціальний статус «Заклад освіти – учасник програми Google for Education».

Щиро дякуємо команді Академія цифрового розвитку за надану можливість здобути якісні знання та збагатити свої цифрові навички для подальшого використання у професійній діяльності.