Обрати сторінку

Сьогодні, 22 травня, у нашому коледжі проведено день циклової комісії з права. Викладачі Оксана Романів, Христина Івасів, Лілія Боднар та студенти різних курсів спеціальності “Право” організували низку цікавих заходів, спрямованих на поглиблення знань та навичок майбутніх юристів.

Однією зі знакових подій стала зустріч із приватним нотаріусом Калуського районного округу Івано-Франківської області Вікторією Богданівною Лесик. Досвідчена фахівчиня ознайомила присутніх з тонкощами нотаріальної діяльності, розповіла про нюанси оформлення різноманітних юридичних документів та відповіла на численні запитання. Вікторія Богданівна також поділилася цікавими моментами з власної практики, що допомогло студентам отримати цінні знання та практичні поради.

Захід викликав жваве обговорення і зацікавленість з боку студентів, адже нотаріальна діяльність є однією з важливих сфер юриспруденції, з якою майбутнім фахівцям доведеться стикатися у своїй роботі.

Окрім зустрічі з нотаріусом, до дня циклової комісії з права було організовано неординарний захід – презентацію актуальних топ-юридичних професій. Студенти старших курсів, немов досвідчені фахівці, взяли на себе роль провідних юристів, презентуючи різноманітні сфери правничої діяльності. З захопленням та ґрунтовними знаннями вони описували специфіку роботи, ключові обов’язки, необхідні навички та особисті якості, що роблять фахівців успішними у тій чи іншій юридичній професії. Від адвокатів та поліцейських до нотаріусів та юрисконсультів – кожна презентація розкривала перед аудиторією нові грані юридичного світу, демонструючи його динамічність та різноманіття. Презентація актуальних топ-юридичних професій стала не лише яскравою подією дня циклової комісії з права, але й цінним джерелом інформації та мотивації для студентів, які прагнуть розпочати свій шлях у захопливому світі юриспруденції.

Проведені заходи сприяли поглибленню знань та навичок студентів, розвитку їхнього аналітичного мислення, ораторського мистецтва та командної роботи.

День циклової комісії з права став справжнім святом для всіх, хто цікавиться юриспруденцією та прагне здобути якісну юридичну освіту.