Обрати сторінку

День коледжу, приурочений до свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисників і захисниць України, цьогоріч збігається з відзначенням Дня працівників освіти.

Цей день у Калуському фаховому коледжі ЕПІТ ІФНТУНГ пройшов насичено та креативно.

Як зазвичай, о 9.00 ми вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав життя за Україну, та з вдячністю згадали тих, хто боронить наш спокій🙏

А потім…

Інна Юрик, викладач коледжу, провела для колег розмовний клуб англійською мовою, де наші колеги могли згадати й удосконалити свої навички спілкування англійською😎.

Студенти першого та другого курсів долучились до організації благодійного ярмарку, на якому можна було придбати сертифікати, смачну випічку, десерти, смачні напої та поласувати домашнім кавуном😋.

А благодійна лотерея, організована Галиною Добровольською спільно зі студентським парламентом коледжу, викликала справжній ажіотаж, адже тут можна було виграти ну дуууже цікаві призи🫣

Фотовиставка “Улюблене фото з викладачем” та флешмоб “Добре слово для освітян”, проведені Христиною Івасів та Наталією Нарожняк, до яких долучились майже всі групи, приємно вразили працівників коледжу.

Весь навчальний день на подвір’ї нашого закладу звучала українська музика, лунало багато привітань та добрих слів для всіх, кого єднає наш коледж.

На урочистих зборах директор коледжу Ганна Тимків привітала всіх працівників, подякувавши кожному за титанічну працю, яка допомагає творити майбутнє наших нащадків, квітуче майбутнє України.

А відео, яке підготували для викладачів першокурсники та куратор Мар’яна Бучинська, підняло настрій та викликало бурю позитивних емоцій.

Тож вкотре вітаємо вас, дорогі колеги та студенти! Будьмо здорові, мудрі, добрі й сильні, завжди залишаймося Людьми!

СЛАВА УКРАЇНІ!