Обрати сторінку

Нещодавно у Калуському коледжі економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ відбувся День відкритих дверей, який було організовано спільно з Калуським міськрайонним центром зайнятості. Даний захід було проведено з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів з навчальним закладом, спеціальностями, за якими навчаються в коледжі, а також особливостями вступної кампанії.
Знайомство розпочалось з перегляду відеофільму, який ознайомив присутніх з історією, сьогоденням і пріоритетними напрямами розвитку коледжу.
З вітальними словами до гостей звернувся заступник директора з навчальної роботи П. М. Відливаний, який подякував всім присутнім, що завітали на цей захід. Викладач коледжу Ю.Р. Маковей розповіла про переваги навчання, структуру та основні здобутки навчального закладу. Відповідальний секретар приймальної комісії Ю.В. Роїк розповіла про спеціальності, за якими буде здійснюватися набір, умови вступу до коледжу у 2019 році та особливості подання документів до приймальної комісії.
Також представники Калуського міськрайонного центру зайнятості ознайомили учасників заходу із так званою «Платформою профорієнтації та розвитку кар’єри», що створена з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі. Розповіли як зареєструватися, щоб пройти он-лайн тестування, завдяки якому можна обрати свій майбутній фах, зорієнтуватися яку освіту здобувати або в якій сфері діяльності шукати роботу.
Закінчився захід екскурсією по навчальному закладу.