Обрати сторінку
З вітальними словами директор коледжу Ганна Ярославівна Тимків


День відкритих дверей – це традиційний захід, у рамках якого вступники мають можливість отримати необхідну інформацію про навчальний заклад, спеціальності, за якими навчаються та зробити перший крок до своєї освіти. Особливо він корисний для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором своєї майбутньої професії або мають сумніви щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.
Саме з цією метою 01 червня 2019 року у Калуському коледжі економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ відбувся День відкритих дверей, на який завітали випускники шкіл міста та району разом зі своїми батьками.
Захід розпочався з перегляду відеоролика, який ознайомив присутніх з історією, сьогоденням і пріоритетними напрямами розвитку коледжу та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.
З вітальними словами до гостей звернулася директор коледжу Ганна Ярославівна Тимків, яка розповіла про особливості, переваги навчання та основні здобутки навчального закладу. 
Відповідальний секретар приймальної комісії коледжу Юлія Василівна Роїк ознайомила детальніше зі спеціальностями, за якими буде здійснюватися набір та умовами вступу до коледжу.
Також абітурієнти мали змогу поспілкуватися з іншими працівниками коледжу і отримати відповіді на питання, які їх найбільше зацікавили. 
На заході панувала невимушена, приємна атмосфера, а студенти коледжу презентували свої найкращі пісні, даруючи всім присутнім піднесений настрій.

Фотозвіт: