Обрати сторінку

31 серпня 2022 року у нашому закладі освіти відбулося перше засідання Педагогічної ради коледжу, напередодні непростого 2022-2023 навчального року.

На засіданні обговорили ряд важливих питань, що стосуються плану роботи, організації навчального процесу, а також праці в умовах воєнного стану.

Розпочала засідання директор коледжу Ганна Тимків, яка привітала присутніх із початком нового навчального року, а також наголосила на основних завданнях і напрямах освітньої діяльності коледжу у 2022-2023 навчальному році.

Також було розглянуто та обговорено низку питань. Зокрема, про результати роботи приймальної комісії звітувала Юлія РОЇК, заступник відповідального секретаря приймальної комісії коледжу.

Методист коледжу Оксана ДЮК доповідала про організацію освітнього процесу на 2022-2023 н.р., а також інформувала учасників педради про вимоги до акредитації спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа та страхування”.

Також розглядалися питання щодо затвердження педагогічного навантаження викладачів на 2022-2023 н.р., призначення голів циклових комісій, кураторів груп. Не залишилися без уваги й питання щодо підготовки матеріально-технічної бази коледжу до нового навчального року.

За результатами педради було прийнято ряд важливих рішень, які будуть визначальними в роботі коледжу у цьому навчальному році.