ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА “ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ”
Спеціальність 072 ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА, СТРАХУВАННЯ ТА ФОНДОВИЙ РИНОК
Освітно-професійний ступінь “Фаховий молодший бакалавр”
Форма навчання: денна
Термін навчання: 2 роки 10 місяців – на основі базової середньої освіти; 1 рік 10 місяців – на основі повної загальної середньої освіти
Єдина економічна спеціальність, що цілеспрямовано готує фахівців для роботи у фінансових установах та службах підприємств, організацій різних форм власності. Професія фінансиста є однією із найбільш важливих та високооплачуваних і вимагає системного застосування управлінських та аналітичних навичок для оцінки фінансового стану підприємств, бюджетування та прогнозування, контролю над витрачанням грошових коштів та розробки заходів з мінімізації ризиків.
Особливості освітньо-професійної програми:
Освітньо-професійна програма (ОПП) спрямована на підготовку фахівців з фінансів, банківської справи та страхування шляхом здобуття фундаментальних та фахових компетентностей, теоретико-методичних та фахових знань, практичних навичок та досягнення відповідних програмних результатів, яких достатньо для розв’язання типових спеціалізованих задач у професійній діяльності. ОПП базується на загальновідомих наукових і практичних результатах та технологіях в галузі фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку, у рамках яких можлива подальша професійна кар’єра та подальше навчання.
Орієнтація ОПП:
Підготовка фахівців з фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку; практична підготовка протягом навчання на підприємствах, що займаються фінансовою діяльністю.
Подальше працевлаштування випускників:
Після закінчення навчання за ОПП “Фінанси, банківська справа та страхування” фахівці здатні виконувати професійну роботу на підприємствах різних форм власності та сфер діяльності за посадами: дилери та брокери (посередники) із заставних та фінансових операцій, агент страховий, інспектор з організації інкасації та перевезення цінностей, інспектор кредитний, інспектор обмінного пункту, інспектор-ревізор, ревізор, інспектор з інвентаризації, інспектор податкової служби, інспектор з контролю за цінами тощо.
Освітні компонети, що формують спеціальні компетентності:
– Банківська справа
– Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
– Фінанси та фондовий ринок
– Статистика
– Страхування та страхові послуги
– Вступ до фаху, гроші та кредит
– Економіка підприємств та фінанси підприємств
– Інформаційні системи і технології у фінансово-кредитних установах
Останні коментарі