Обрати сторінку

Гуманітарно та природничо-математична підготовка

ЗЦиклова комісія з гуманітарної та природничо-математичної підготовки створена на основі рішення Педагогічної ради Калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (протокол № 1 від 02 вересня 2014 року). У зв’язку із створенням циклової комісії до її штату було введено 19 викладачів, що забезпечували викладання спеціалізованих навчальних дисциплін. Головою циклової комісії призначена викладач РУСКО НАДІЯ МИХАЙЛІВНА. Сьогодні тут працює 11 штатних викладачів, та 8 сумісників.

Циклова комісія з гуманітарної та природничо-математичної підготовки забезпечує викладання профільних навчальних дисциплін для студентів денної форми навчання, а саме: «Англійська мова», «Англійська мова за професійним спрямуванням», «Астрономія», «Біологія», «Вища математика», «Всесвітня історія», «Географія», «Діловодство», «Етика ділового спілкування», «Етика і психологія у роботі юриста», «Етика та психологія ділового спілкування», «Історія держави і права», «Історія України», «Культурологія», «Людина і світ», «Математика», «Німецька мова за професійним спрямуванням», «Німецька мова», «Основи психології», «Основи філософських знань», «Правознавство», «Світова література», «Соціологія», «Теорія електричних і магнітних кіл», «Українська мова», «Українська література», «Українська мова за професійним спрямуванням», «Фізика», «Фізична культура», «Хімія». До навчального процесу залучені навчально-методичні та інформаційні матеріали, над розробкою та удосконаленням яких постійно працюють викладачі циклової комісії з гуманітарної та природничо-математичної підготовки.

Одночасно з навчально-методичним забезпеченням нормативних курсів, викладацький колектив чітко визначився з основними напрямками наукових досліджень.

Наукова діяльність здійснюється викладачами відповідно до затвердженої науково-дослідної теми циклової комісії: «Проблеми людського розвитку: політичні, антропологічно-культурні, освітні і інтелектуально-духовні аспекти» (протокол № 1 від 02 вересня 2015 року). З метою здійснення аналізу та узагальнення результатів новітніх наукових досліджень в різних галузях науки з 2014 року у цикловій комісії з гуманітарної та природничо-математичної підготовки функціонує науковий гурток.

Контактна інформація:

м. Калуш
вул. Молодіжна, 7
Івано-Франківська область, 77300 
Телефон: (03472) 6-18-08, 6-18-10 
Факс: (03472) 6-18-10
E-mail: kollege_if@ukr.net

Лінки

© 2019 Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ. Усi права захищенi.