Обрати сторінку

19 лютого 2018 року в Калуському коледжі економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ , традиційно в перший день Великого посту, відбувся виховний захід «Духовні роздуми під час Великого посту над Хресною дорогою Ісуса Христа». Організатор викладач, голова ЦК з гуманітарної та природничо-математичної підготовки Надія Михайлівна Руско та активні студенти коледжу.
Слід відмітити вагомість заходів християнського спрямування у час Великого посту, коли кожен із нас ще раз повинен замислитися над власними вчинками та належним чином підготуватися до свята Світлого Воскресіння Христового.
Ось чому Хресна Дорога не лише зібрала велику кількість бажаючих долучитися до Святого Божого Слова, але й отримала схвальні відгуки усієї спільноти коледжу, адже духовне навчання є одним з складових елементів розвитку особистості.
Вірш студента Олега Іващишина «Бог є Любов» та пісні у виконанні Юлії Воробель зворушили усіх присутніх до сліз.
авершуючи виховний захід викладач Надія Руско звернулася зі словами подяки до дирекції, викладачів і студентів коледжу за допомогу у проведенні виховного заходу. Побажала всім з смиренням, духовністю і покаянням перейти час посту і з радістю зустріти Світле Христове Воскресіння!
Заступник директора з навчально-виховної роботи Добровольська Галина Богданівна запропонувала розпочати флешмоб на час Великого посту. Суть цієї акції: кожного дня на власній сторінці в соцмережах публікувати найулюбленіші цитати та вислови про любов, добро, милосердя та ін. Тому чекаємо Ваших постів…