Обрати сторінку

Artes serviunt vitae, sapientia imperat
Знання служить життю, мудрість нею править

22 лютого 2019 року в рамках співпраці з Івано-Франківським юридичним інститутом Національного університету «Одеська юридична академія» з профорієнтаційною метою до Калуського коледжу ЕПІТ ІФНТУНГ завітала доцент кафедри цивільного та господарського права і процесу, кандидат юридичних наук Джуган Вікторія Олегівна. 
Науковець звернула увагу присутніх студентів-правників на те, що сьогодні в Івано-Франківському юридичному інституті Національного університету «Одеська юридична академія» здійснюється підготовка фахівців за спеціальностями «Право» (спеціалізації «Кримінальна юстиція» і «Судова та управлінська діяльність») та «Правоохоронна діяльність».
Вагомою перевагою для продовження навчання випускників ККЕПІТ ІФНТУНГ є також те, що студенти Івано-Франківського юридичного інституту НУ «ОЮА» мають можливість навчатися за програмою підготовки офіцерів запасу на базі кафедри військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. 
Інститут активно займається організацією студентського дозвілля, організовуються концертні програми, присвячені Дню знань і посвяти в студенти, Дню юриста, Дня Академії, Дню 8 Березня, врученню дипломів випускникам інституту.
Акцентовано також було увагу присутніх на тому, що в інституті регулярно проводяться дебати, відкриті пари та низка інших наукових та освітніх заходів за участю представників судових, правоохоронних та правозахисних органів та громадських організацій.
Завершуючи свій виступ перед молодою аудиторією, Вікторія Джуган запросила студентів на день відкритих дверей, що відбудеться 30 березня 2019 року об 11 годині за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Максимовича, 13.
Багато корисної інформації було надано студентам за результатами зустрічі за що адміністрація коледжу висловлює щиру подяку та надіється на подальшу співпрацю і нові зустрічі.