Технічна підтримка: Артем Молотов Адреса сайта: www.kkepit-nung.if.ua
Додати в обране
 • Наукові здобутки: захист дисертації викладачем коледжу Надією Руско

  АвторАвтор: Oleksandr Опубліковано: 10.12.2015 Коментарів: (3)
  Адміністрація та педагогічний колектив коледжу вітають викладача Надію Руско із успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук та бажають подальших успіхів на науковій ниві, міцного здоров’я, щирих людей на життєвій дорозі. Нехай доля збагатить Вас життєвою мудрістю, добром та особистим щастям.
  Наукові здобутки: захист дисертації викладачем коледжу Надією Руско
  Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
  18 січня 2016 00:01

  HR

  Група користувача:
  Незареєстрований
  Щиро дякую всім, дирекції, викладачам та адміністрації Калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ, викладачам та асистентам кафедри релігієзнавства та теології ЧНУ, завідувачу кафедри філософії та викладачам цієї кафедри ІФНТУНГ за такі гарні вітання! Спасибі всім творцям таких чудових слів!!! Хочу низько вклонитися і подякувати всім, кого Господь посилав на життєвому шляху, хто хоча б якось доклав зусиль до мого становлення як людини, християнки, науковця і педагога. Найперше подякувати їм за угодні Богові молитви, та за те, що покладали на мене надії і наближали цей день, моїм дорогим і близьким серцю духівникові, учителям і наставникам, словом, усім тим, серед кого, я зростала, духовно формувалася, навчалася бути кращою, утверджувалася. Глибоке укорінення в серці і розумі тріади (церкви, школи та держави) є запорукою моїх звершень, боротьби за вдосокналення та поступ. Щиро вдячна Всім!!!
  17 січня 2016 23:52

  Микола

  Група користувача:
  Незареєстрований
  Приєднуюсь до цих прекрасних слів! Шановна Надіє Михайлівно, нехай Ваша цікава наукова робота, з якою Ви якось знайомили нас у вузькому колі, знайде плідне продовження.

  Щиро дякую всім, дирекції, викладачам та адміністрації Калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ, викладачам та асистентам кафедри релігієзнавства та теології ЧНУ, завідувачу кафедри філософії та викладачам цієї кафедри ІФНТУНГ за такі гарні вітання! Спасибі всім творцям таких чудових слів!!! Хочу низько вклонитися і подякувати всім, кого Господь посилав на життєвому шляху, хто хоча б якось доклав зусиль до мого становлення як людини, sameхристиянки, науковця і педагога. Найперше подякувати їм за угодні Богові молитви, та за те, що покладали на мене надії і наближали цей день, моїм дорогим і близьким серцю духівникові, учителям і наставникам, словом, усім тим, серед кого, я зростала, духовно формувалася, навчалася бути кращою, утверджувалася. Глибоке укорінення в серці і розумі тріади (церкви, школи та держави) є запорукою моїх звершень, боротьби за вдосокналення та поступ. Щиро вдячна Всім!!!
  15 січня 2016 01:48

  Віталій

  Група користувача:
  Незареєстрований
  Надія Михайлівна, щирі вітання! Молодчинка! Раді бачити такі новини...Благодатної помочі Божої й надалі в усіх добрих справах!!!Бажаємо Вам невпинного руху вперед, подальших творчих здобутків і нових наукових злетів. Нехай підґрунтям подальшої професійної діяльності буде для Вас тверда і непохитна віра в Бога, відданість у роботі, любов та жертовність заради ближніх, адже саме так ми зможемо досягнути висот життєвого буття. Усіх Вам земних благ! А також хороших і вдячних студентів, які зможуть оцінити Ваш талант та дар слова сповна! Нехай Ваша повсякденна нелегка праця буде щедрою на нові ідеї, відкриття, мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть виконати поставлені завдання й здійснити задумані плани в ім’я розбудови освіти і науки. Нехай Вас завжди супроводжують творче натхнення й наснага, оптимізм, добро, гармонія, успіх, повага. Нехай ніколи не вичерпується Ваша особиста людська принадність, доброта, відкритість, порядність, толерантність, прагнення прийти на допомогу. Нехай на довгі роки залишається незмінним Ваше найвище кредо – вірно служити Церкві Христовій, людям і науці.

  З глибокою повагою викладачі та асистенти кафедри релігієзнавства та теології ЧНУ
  Ваше Ім'я:*
  Ваш E-Mail:*
  Коментарій:
  Введіть два слова, показані на зображенні: *